©  2018  Laryngolog Piaseczno    |     Internista Piaseczno

  • White Facebook Icon
  • White Google+ Icon
  • White Facebook Icon
  • Biały Google+ Ikona

05-500 Piaseczno, ul. Nefrytowa 12

Działamy także na terenie Warszawy.

Wizyty domowe lekarza w domu pacjenta

Wizyty Domowe Lekarz Internista Piaseczno

Wizyta lekarska obejmuje badanie lekarskie, podmiotowe i przedmiotowe, postawienie wstępnej diagnozy, zlecenie dalszej diagnostyki, wystawienie skierowania na badania dodatkowe lub skierowanie do szpitala, wystawienie potrzebnych recept, również na leki refundowane przez NFZ, w razie potrzeby zaświadczenie o niezdolności do pracy na druku ZUS ZLA (zwolnienie - L4).

 

W trakcie wizyty możliwe jest przeprowadzanie badania ciśnienia tętniczego, badanie otoskopowe ucha, badanie poziomu glukozy we krwi przy pomocy glukometru, podanie doraźnie wymaganych leków, np. obniżających ciśnienie.

Wizyty domowe laryngologiczne

Wizyty Domowe Lekarz Laryngolog Piaseczno

Wizyta lekarska laryngologiczna obejmuje wywiad i badanie laryngologiczne, zlecenie ewentualnych badań dodatkowych, ustalenie diagnozy i zaproponowanie leczenia, zlecenie dalszej diagnostyki, skierowanie do szpitala, wystawienie potrzebnych recept, również na leki refundowane przez NFZ, w razie potrzeby wystawiane jest zaświadczenie o niezdolności do pracy na druku ZUS ZLA (zwolnienie - L4).

W trakcie wizyty domowej laryngologicznej możliwe jest przeprowadzenie podstawowych zabiegów laryngologicznych - do uzgodnienia po kontakcie telefonicznym.