top of page

Gabinet Laryngologiczny Specjalistyczny

Gabinet Laryngologiczny w Piasecznie

Nasz gabinet laryngologiczny został założony przez Alicję Koszel-Orłowską - uznaną specjalistkę w dziedzinie otorynolaryngologii, lekarza z wieloletnim doświadczeniem klinicznym. Pracując w prywatnym gabinecie laryngologicznym w Piasecznie, pani doktor Koszel-Orłowska pomaga pacjentom zarówno w drobnych dolegliwościach i  profilaktyce (np. badanie słuchu, leczenie zatok), jak również w przypadkach przewlekłych i bardziej skomplikowanych schorzeń.

 

Naszym pacjentom zapewniamy kompleksowe podejście do procesu diagnozowania i leczenia w zakresie chorób nosa, zatok przynosowych, gardła, uszu i krtani.  Nasz gabinet laryngologiczny jest wyposażony w nowoczesny sprzęt medyczny, m.in. mikroskop operacyjny Zeiss. Zapewnia on pacjentom dużo lepszą diagnostykę oraz leczenie. Znacznie dokładniejsza wizualizacja umożliwia bezpieczne i mniej inwazyjne przeprowadzanie zabiegów laryngologicznych. Współpraca z najlepszymi specjalistami w kraju pozwala nam oferować także kompleksowe leczenie operacyjne i pełną opiekę pooperacyjną. 

Twój lekarz laryngolog w Piasecznie

Pacjentom, którym potrzebny jest naprawdę dobry, zaufany laryngolog, Piaseczno ma do zaoferowania nowoczesny, w pełni wyposażony gabinet laryngologiczny. Gabinet z ludzką twarzą, gdzie lekarz laryngolog jest otwarty na pacjenta, słucha go i mówi do niego zrozumiałym, pełnym życzliwości językiem.

 

Wiemy, że na zaufanie pracuje się latami. Jednak już od pierwszej wizyty, pierwszego spojrzenia, pacjent intuicyjnie wie, czy ma do czynienia z lekarzem, który go szanuje i rozumie jego potrzeby. Nasz gabinet laryngologiczny w Piasecznie daje Państwu taką pewność. Poczucie bezpieczeństwa i pełnego zaufania.

Szybka rejestracja przez internet

Nasze usługi

Diagnostyka i leczenie chorób uszu

(ból ucha, zapalenie ucha zewnętrznego, zapalenie ucha środkowego, niedosłuch, usuwanie ciał obcych z ucha, usuwanie woskowiny z ucha i inne)

Diagnostyka i leczenie chorób nosa i zatok przynosowych

(nieżyt nosa, krwawienie z nosa, zapalenie zatok przynosowych bez polipów i z polipami, skrzywienie przegrody nosowej, przerost małżowin nosowych, deformacje nosa)

Diagnostyka i leczenie chorób gardła

(ból gardła, zapalenie gardła, suchość w gardle, zapalenie migdałków podniebiennych, przerost migdałków podniebiennych, przeros migdałka gardłowego, ropień okołomigdałkowy)

Diagnostyka i leczenie chorób krtani

bottom of page