W przeciwieństwie do dużych korporacji medycznych i sieci przychodni, których sporo w okolicach Piaseczna, nasz gabinet lekarski nie jest anonimowy. Reprezentują go lekarze specjaliści, którzy swoją reputacją ręczą za jakość wykonywanych tutaj usług. Dowodem na to jest także logo - wizerunek właścicieli gabinetu.

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszym gabinetem telefonicznie lub poprzez internetowy system rezerwacji wizyt.

 

Już po pierwszej wizycie poczujecie Państwo, że znaleźliście wreszcie w Piasecznie lekarza, któremu w pełni możecie zaufać.

lek. Alicja Koszel-Orłowska

Lekarz specjalista drugiego stopnia otorynolaryngolog

Laryngolog Alicja Koszel-Orłowska jest specjalistą drugiego stopnia w otorynolaryngologii, chirurgii głowy oraz szyi. 

 

Oprócz prywatnej praktyki lekarskiej, pani doktor ma bogate doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej pracy w Klinice Otolaryngologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w szpitalu przy ul. Banacha w Warszawie, gdzie pracuje obecnie.

 

Była uczestnikiem wielu krajowych i międzynarodowych konferencji i kursów w dziedzinie otorynolaryngologii.

Badanie słuchu może być miłym elementem dnia. Udowadniamy to w naszym gabinecie. Znajomość historii pacjenta i zaufanie budowane na bliskiej międzyludzkiej relacji - taki tryb leczenia preferujemy. Zapewniamy Państwu fachową pomoc medyczną i pełną transparentność informacji o Waszym stanie zdrowia.   Nasz gabinet laryngologiczny preferuje przyjazny dialog z pacjentem i rozsądny, starannie zaplanowany plan leczenia. 

lek. Adam Orłowski

Lekarz rezydent laryngolog

Lek. Adam Orłowski jest absolwentem i doktorantem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Jest Lekarzem Rezydentem Kliniki Otolaryngologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie.

 

W swojej pracy kieruje się kodeksem etycznym właściwym ludziom, którzy szczerze i bezinteresownie szanują potrzeby innego człowieka. Takie podejście do pacjentów zapewnia im komfort i bezpieczeństwo, tak ważne w każdym procesie leczenia.

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszym gabinetem telefonicznie lub poprzez internetowy system rezerwacji wizyt. Już po pierwszej wizycie poczujecie Państwo, że znaleźliście wreszcie w Piasecznie lekarza, któremu w pełni możecie zaufać.

©  2020  Laryngolog Piaseczno    |     Internista Piaseczno

05-500 Piaseczno, ul. Nefrytowa 12

Laryngolog Warszawa, Konstancin-Jeziorna, Magdalenka

  • White Facebook Icon
  • White Google+ Icon
  • White Facebook Icon
  • Biały Google+ Ikona